DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství 

 

ROZVOZ KVĚTIN

Gratulační kytice

Kytice pro slavnostní události

Gratulační kytice

Pod pojmem gratulační kytice si můžeme představit téměř jakoukoli květinu vhodnou například k narozeninám, k svátku, z lásky, k narození dítěte, k promoci, či k jiné slavnostní události, nebo jen tak pro potěšení. Gratulační kytice mohou být různých tvarů, typů, barev, a velikostí. Gratulační kytice je možné aranžovat podle přání zákazníka jak pro ženy, tak pro muže s ohledem na věk a oblíbené barvy osoby, které bude kytice určena.

Přejít do obchodu ...

Kytice k narozeninám

Potěšte květinami z online květinářství

Inspirujte se kyticemi vhodnými na oslavu narozenin, svátků, výročí a dalších radostných událostí. Květiny a kytice k narozeninám. K této příležitosti můžete zvolit jakýkoliv tvar kytic. Spíše závisí na věku, povaze a postavení obdarovaného. Seriozní dámě spíše kytici k narozeninám kulatou, decentní jednodruhovou. Mladou dívku i moderní ženu můžete obdarovat narozeninovou kyticí netradičního tvaru i barev.

Kytice k svátku

Ke svátku malou kytičku

Potěšte květinami a darujte radost v podobě malé kytičky k svátku. V každodenním životě je mnoho příležitostí ke gratulacím a blahopřáním. Ke příležitosti oslavy svátku darujte neobyčejný dárek v podobě krásné květiny, kterou oslavíte tuto významnou událost v životě vašich blízských.

Kytice k promoci

Potěšte květinami

K oslavě úspěchu květiny neodmyslitelně patří. K této velmi významné události ukončení studia (promoci) volíme kytici z dražších a elegantních květů. Tvar a barvy volte podle charakteru obdarovaného. Pokud jdete pogratulovat známým a přátelům, kytice může být navázána odvážněji a více netradičně. Pro příležitosti jako je úspěšné ukončení studia doporučujeme moderní, netradiční, až extravagantní typy kytice

Kytice k narození dítěte

Kytice jako blahopřání k narození miminka

Narození miminka je jednou z nejkrásnějších chvílí v životě a to nejen pro rodiče, ale pro celou širokou rodinu. Potěšte rodiče dítěte květinou z online květinářství. Je vhodné potěšit svěží, veselou kyticí, spíše kulatého tvaru. Při narození děvčátka se hodí růžovobílá kombinace, při narození chlapce, kombinace modrobílá, nebo žlutobílá. Do kytice můžete nechat přidat i něco pro děťátko. Chrastítko, nebo drobnou hračku.

Přejít do obchodu ...

Sestavení vlastní kytice

Nevybrali jste si z nabídky, sestavte si vlastní kytici

Sestavte si vlastní kytici

Nevyhovuje vám žádná z nabízených variant? Chcete nějakou vlastní originalitu? Sestavte si kytici růží, kytici z různých druhů květin dle vlastního přání a vkusu, nebo pouze uveďte cenu za kterou chcete kytici pořídit. Navštivte online květinářství a zvolte si vlastní styl vazby, barvu, velikost a složení.

 

SESTAVIT VLASTNÍ KYTICI ...