DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství 

 

ROZVOZ KVĚTIN

Sleva na květiny

Využijte mimořádnou 5% slevu na veškeré kytice

Darujte své milované krásné květiny – k Valentýnu, z lásky nebo jen tak. Řezané květiny rozzáří váš dům či byt a potěší vás i vaše blízké. Navíc na nákup můžete uplatnit slevu.

Zajistili jsme pro vás jedinečnou, mimořádnou slevu ve výši 5% na nákup květin a dárků v internetovém obchodě České květiny - online květinářství. Slevový kupón je možné využít při nákupu květin a dárků v minimální hodnotě 500 Kč. Pro získání slevy kupón použijte v objednávkovém formuláři.

Nákup bez registrace

V obchodě není třeba se registrovat, navíc u objednávek nad 2 tis. Kč získáte dopravné zdarma, u objednávek nad 3 tis. Kč navíc dárek zdarma v podobě vína či bonboniery. Ke každé kytici můžete zdarma přiložit přáníčko s vlastním textem.

Přejít do obchodu ...

Slevový kupón

Využít můžete následující slevový kupón v hodnotě 5%

E15H-YIXZ-6LQC-EAXC

České květiny - online

Přejít do obchodu ...

Nevybrali jste si, sestavte si vlastní kytici

Nabízená sleva Vás neoslovila, vyberte si jinou kytici?

Sestavte si vlastní kytici

Nevyhovuje vám žádná z nabízených variant? Chcete nějakou vlastní originalitu? Sestavte si kytici růží, kytici z různých druhů květin dle vlastního přání a vkusu, nebo pouze uveďte cenu za kterou chcete kytici pořídit.Navštivte online květinářství a zvolte si vlastní styl vazby, barvu, velikost a složení.

 

SESTAVIT VLASTNÍ KYTICI ...