DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství 

 

ROZVOZ KVĚTIN

Smuteční kytice

Chcete se důstojně rozloučit se svým zesnulým

Smuteční kytice

Smuteční kytice, to je kytice na rozloučenou s milým člověkem a tak by měla být svým způsobem krásná, kvalitní a jedinečná. Smuteční květiny vyjadřují pozůstalým, že na ně v těchto nejtěžších chvílích života myslíte. Dejte jim tak najevo svoji nejhlubší soustrast.

 

Přejít do obchodu ...

Smuteční kytice, věnce, vypichovaná smuteční kytice nebo vázaná smuteční kytice

Pohřební kytice mohou být malé, drobné do ruky, velké vazby na rakev, převislé kytice na rakev i kytice na položení k dekoraci smutečního sálu. Tyto vazby mohou být vytvořeny z různých květin podle přání zákazníka. Nejčastější pohřební kytice jsou z růží a kal, obvyklé jsou také karafiáty či gerbery, ale i smuteční kytice ze slunečnic, lilií, anthurií i dalších květin. Dle přání zákazníka jsou smuteční kytice doručovány na domluvené místo. Smuteční kytice jsou doručovány přímo do obřadní místnosti či pozůstalým domů, nebo na jiné domluvené místo. Ať už smuteční kytice či pohřební věnce jsou opatřeny stuhou s textem dle Vašeho přání.

Druhy smutečních vazeb

I pohřeb je nedílnou součástí života

  • kytice na rakev
  • květiny na pohřeb
  • vypichované kytice různých tvarů a velikostí
  • věnce ze živých nebo kvalitních umělých květin
  • kytice vázané jednodruhové nebo míchané
  • kytičky do rakve, nebo do hrobu
  • přízdoba urny

Nabídka smuteční kytice a pohřebních věnců

Kondolenční květiny z online květinářství

Pohřební věnce

Důstojné rozloučení se zemřelým

Pohřební věnce mohou být vázány z různých květin. Věnce mají obvykle základ ze zelených rostlin a mohou být doplněny i drobnokvětými květinami. Tento základ je pak doplněn květinami dle Vaší volby. Nejoblíbenější a nejrozšířenější jsou pohřební věnce z růží, kal, gerber či karafiátů, ale na přání je možné vytvořit pohřební věnce i z jiných květin dle vlastního výběru. Smuteční kytice či věnce jsou doručovány přímo do obřadní místnosti. Ať už smuteční kytice či pohřební věnce jsou opatřeny stuhou s textem dle Vašeho přání.