DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství 

 

ROZVOZ KVĚTIN

Kytice pro každou příležitost

Kytice pro ženu, pro muže, svatební, romantická, netradiční či smuteční

Každá kytice je svým způsobem originál, vlastně dá se říci, že nenajdete stejnou kytici, protože každá je tvořena z jiných tipů květin a doplňků, každá kytice je jinak uvázána. Zároveň kytice musí být sestavena z čerstvých a kvalitních květin, které nejsou nijak poškozeny, jinak by se mohlo stát, že uvadnou, nebo dokonce pak uhnijí.

Gratulační kytice

Květiny vhodné k narozeninám, k svátku, z lásky, k narození dítěte

Gratulační kytice

Pod pojmem gratulační kytice si můžeme představit např. svatební kytici, kytici k narození dítěte, kytice k svátku či k narozeninám apod.

ZJISTIT VÍCE ...

 

Svatební kytice

Ke každé nevěstě bezesporu patří svatební kytice

Svatební kytice

Svatební kytice musí splňovat svůj účel, existuje několik tipů svatebních kytic, ať už to jsou kulaté, které jsou tvořeny především z růží nebo tulipánů, převislé nebo netradiční. Samozřejmě neopomeňte kytice pro svědky, nebo kytice pro družičky a příbuzné, kytice jsou samozřejmě vhodné i na celkovou okrasnou funkci.

ZJISTIT VÍCE ...

Kytice pro ženu

Téměř každou ženu potěší romantická kytice

Dendrobium

Pro ženu je vhodná každá krásná, romantická květina. Hodí se například kytice z orchidejí, rudých růží či kytice z anturií.

NABÍDKA VHODNÉ KYTICE ...

 

Kytice pro muže

Není pravidlem, že mužům se nedává květina

Kytice pro muže

Kytice vhodná pro muže může být netradiční, například klobásová kytice, bonbónová kytice, kytice s bankovkami, kytice s lahví alkoholu, kuřáka určitě potěší cigaretová kytice.

ZJISTIT VÍCE ...

 

Netradiční kytice

Netradiční kytice, zajímavé dárky pro muže

Netradiční kytice

Klobásová kytice, cigaretová kytice, kytice s lahví alkoholu, zeleninové kytice, či kytice z bankovek, to jsou netradiční dárky pro muže k narozeninám či jiné životní situaci.

ZJISTIT VÍCE ...

 

Smuteční kytice, smuteční věnce

Jste daleko a nestíháte se dostavit na pohřeb?

Smuteční kytice

Nestíháte se zúčastnit pohřbu, ale přesto chcete pozůstalým projevit soustrast? Objednejte si smuteční věnec či smuteční kytici přes online květinářství. Květiny lze doručit na pohřeb, pozůstalým domů i přímo na hřbitov, a to kamkoli po ČR a SR.

ZJISTIT VÍCE ...

Sestavení vlastní kytice

Nevybrali jste si z nabídky, sestavte si vlastní kytici

Sestavte si vlastní kytici

Nevyhovuje vám žádná z nabízených variant? Chcete nějakou vlastní originalitu? Sestavte si kytici růží, kytici z různých druhů květin dle vlastního přání a vkusu, nebo pouze uveďte cenu za kterou chcete kytici pořídit. Navštivte online květinářství a zvolte si vlastní styl vazby, barvu, velikost a složení.

 

SESTAVIT VLASTNÍ KYTICI ...