DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství  

 

ROZVOZ KVĚTIN

Svatební kytice

Kytice pro významnou životní událost

Svatební kytice

Každá svatební kytice je originál, ke každé nevěstě je potřeba zvolit vhodnou svatební květinu tak, aby zároveň podtrhla její osobnost a povahu. Důležité při výběru květů do svatební kytice je brát zřetel na roční období. Například tulipány či konvalinky jsou k dostání pouze na jaře, ale sezónních květin je daleko více.

 

Přejít do obchodu ...

Svatební kytice pro nevěstu

Vaši svatební kytici i další květiny a svatební výzdoba vám bude dodána den před svatbou nebo přímo ve svatební den. Vyzdobit je možné všechna obvyklá i méně obvyklá obřadní místa – radnici, kostel, kapli či svatební oblouk uprostřed rozkvetlé louky. Vždy je při výzdobě důležité, aby květiny ladily s okolím, to samé platí i při výzdobě restaurace, kde bude svatební hostina či raut. Pokud je Vaše oblíbená květina sezónní (např. tulipán) je dobré plánovat si datum svatby na jarní měsíce.

Květiny pro maminky a družičky, korsáže

Květinové dekorace

Důležité je také sladit květiny pro maminky, družičky a babičky, ale také korsáže pro ženicha, svědky či tatínky. Použité jsou stejné květy, jako jsou ve svatební kytici. Vždy je důležité, aby svatební květiny i květiny pro maminky byly snadno k držení v jedné ruce, maminky pak mají druhou ruku volnou na kapesníček. Květinové šperky v podobě korsáže pro ženicha jsou vždy precizní a skvěle ladí se svatební kyticí.

Nabídka svatební kytice

Vyberte si svatební kytici

Jakou svatební kytici zvolit?

Výběr svatební kytice je stejně důležitý jako výběr šatů

Při volbě svatební kytice proto bereme v úvahu nejen to, jaká je nevěsta samotná. Zvažujeme, jaké bude mít šaty, jejich střih, barvu, případně jiné doplňky k oblečení. Důležitým hlediskem při výběru kytice může být typ postavy a její výška nebo barva vlasů a účes.

Z jakých typů kytic vybírat?

Kulaté či převislé kytice

Nejčastěji se váží klasické kulaté kytice nebo kytice Biedermayer. Dalším oblíbeným typem kytice je kytice převislá kapka nebo anglická kapka. Jednoduchým typem svatební kytice je kytice oblouk nebo žezlo, které jsou nejčastěji vázány z kal. Způsob vazby a aranžování a materiál můžeme volit klasický nebo extravagantní. Mezi lehce extravagantní svatební kytice či spíše svatební dekorace pro nevěstu patří květinová kabelka, náramek, návlek nebo štola, prstýnek s květinovým závěsem a podobně.

Sestavení vlastní kytice

Nevybrali jste si z nabídky, sestavte si vlastní kytici

Sestavte si vlastní kytici

Nevyhovuje vám žádná z nabízených variant? Chcete nějakou vlastní originalitu? Sestavte si kytici růží, kytici z různých druhů květin dle vlastního přání a vkusu, nebo pouze uveďte cenu za kterou chcete kytici pořídit. Navštivte online květinářství a zvolte si vlastní styl vazby, barvu, velikost a složení.

 

SESTAVIT VLASTNÍ KYTICI ...