DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství 

 

ROZVOZ KVĚTIN

Rozvoz květin

Vyjádřete své city květinou a udělejte radost svým blízkým v době, kdy to nejméně čekají

Květinové zásilky jsou doručovány po celé ČR i SR prostřednictvím partnerských květinářství, proto se můžete spolehnout, že květiny dorazí vždy čerstvé a v požadované kvalitě.

Přejít do obchodu ...

Termíny pro doručení květin

Doručování květin probíhá od pondělí do neděle včetně státních svátků vždy mezi 8:00 - 20:00 hodinou po celé České a Slovenské republice.

Po České a Slovenské republice jsou květiny běžně doručovány do 24 hodin od provedení objednávky a platby. Při objednání květin lze sjednat konkrétní hodinu doručení.

Vstupte do online květinářství a ujistěte se o kvalitách doručování květin sami.

Doručení květin květinářství nepotvrzuje, ale můžete se spolehnout, že květiny dorazí v určený čas na místo doručení. Kontaktuje Vás pouze v případě problémů s doručením. Termíny časů pro doručení jsou pro květinářství závazné a za každých podmínek se je snaží dodržovat.

Náklady na dopravné květin jsou, narozdíl od jiných květinářství, připočítávány k ceně kytice, dle velikosti a s výší objednávky se cena postupně snižuje. Registrovaní zákazníci získávají věrnostní slevy. Každý ze zákazníků získá přáníčko zdarma k objednané kytici.

Expresní rozvoz květin

Expresní rozvoz květin (do několika hodin) je samozřejmostí v těchto velkých městech:

Jak poslat květiny

Vše jednoduše dostupné

 • Vstupte do INTERNETOVÉHO KVĚTINÁŘSTVÍ - využít můžete také SLEVOVÝ KUPÓN
 • Z katalogu si vyberte květinu, která se vám nejvíce líbí (pokud si nevyberete, máte na možnost sestavit si kytici dle vlastního přání a vkusu)
 • Po vybrání květin (dárků), klikněte na Dokončit objednávku.
 • Vyplňte všechny údaje pro správné doručení.
 • Poté dokončíte objednávku.

Jakým způsobem lze zaplatit?

Mnoho způsobů úhrady za květiny

 • Online platební kartou (3D Secure České Spořitelny)
 • Převodem na účet
 • Platebním systémem PaySec
 • Mikroplatebním systémem GoPay
 • Složenou typu C
 • Na fakturu

Rozvoz květin po celé ČR

Mnoho způsobů úhrady za květiny

Květiny Online zajišťují rozvoz květin po celé Praze i ČR (od Aše až po Jablůňkov a od Šluknova až po Horní Dvořiště). Potřebujete doručit kytici na Letiště Ruzyně, babičce na samotu k narozeninám v malé obci či potěšit rodinné příslušníky a přátele na lázeňském pobytu?? Nic není problém.

ZJISTIT VÍCE ...

Rozvoz květin do zahraničí

Mnoho způsobů úhrady za květiny

Doručení květin do zahraničí může být již do 24 hodin, ale spíše je potřeba objednávat s několikadenním předstihem. Potřebujete zajistit rozvoz květin například do Anglie, Irska, Belgie, či Bulharska? Nebo naopak do Austrálie a Nový Zéland? K zaslání květin můžete využít ověřené zahraniční online květinářství.

ZJISTIT VÍCE ...

Sestavení vlastní kytice

Nevybrali jste si z nabídky, sestavte si vlastní kytici

Sestavte si vlastní kytici

Nevyhovuje vám žádná z nabízených variant? Chcete nějakou vlastní originalitu? Sestavte si kytici růží, kytici z různých druhů květin dle vlastního přání a vkusu, nebo pouze uveďte cenu za kterou chcete kytici pořídit. Navštivte online květinářství a zvolte si vlastní styl vazby, barvu, velikost a složení.

 

SESTAVIT VLASTNÍ KYTICI ...