DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství 

 

ROZVOZ KVĚTIN

Netradiční kytice

Netradiční kytice, zajímavé dárky pro muže

Kytice pro muže

Klobásová kytice, cigaretová kytice, kytice s lahví alkoholu, zeleninové kytice, či kytice z bankovek, to jsou netradiční dárky pro muže k narozeninám či jiné životní situaci. I muži dostávají rádi krásné květiny od milovaných žen. Květinou darovanou z lásky, milé dámy, svého partnera zajisté potěšíte. Navíc, když se jedná o jeho oblíbené barvy květin a pochutiny, které má rád - klobásy, čokoládové bonbóny, láhev vína, láhev sektu, pro kuřáka cigarety, či doutníky, nebo zelenina či ovoce apod., nikdy nemůžete s výběrem udělat chybu.

Přejít do obchodu ...

Dárková kytice pro muže

Klobásy, cigarety, doutníky, bonbóny, alkohol, zelenina či ovoce. Blahopřejte s netradiční kyticí tatínkovi k narozeninám či bratrovi k svátku. Domácího kutila zaručeně potěšíte nevšedním dárkem kyticí s nářadím. Kytice z klobás může být taktéž nevšedním poděkováním pánům profesorům na maturitních plesech, nebo pro Vašeho přítele labužníka. Láska přeci prochází žaludkem. Netradiční kyticí vždy uděláte radost.

Nabídka netradiční kytice

Netradiční kytice z online květinářství

Klobásová kytice

Do kytice lze přidat téměř cokoli

Klobásové kytice jsou netradiční dárky pro muže, vhodné na rodinné i firemní oslavy a posezení s přáteli. Chcete-li být nevšední, zvolte tento originální dárek. Do kytice je možné zakomponovat také láhev vína, sektu či jiného tvrdého alkoholu.

Kytice s bonbóny

Kytice pro muže musí být zajímavá

Bonbónová kytice pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Netradiční a zajímavá kombinace čerstvých řezaných květin a čokoládových bonbónů je luxusní dárek pro malé i velké. Udělejte radost svým nejbližším a potěšte je čokoládovým překvapením.

Originální kytice z bonbonů je sladký dárek a netradiční sladké překvapení pro Vaše blízké a známé. Bonbóny s kyticí vytvářejí harmonický celek, který vykouzlí úsměvy na obličejích Vašich známých. Udělejte radost netradiční milou a sladkou kyticí.

Přejít do obchodu ...

Sestavení vlastní kytice

Nevybrali jste si z nabídky, sestavte si vlastní kytici

Sestavte si vlastní kytici

Nevyhovuje vám žádná z nabízených variant? Chcete nějakou vlastní originalitu? Sestavte si kytici růží, kytici z různých druhů květin dle vlastního přání a vkusu, nebo pouze uveďte cenu za kterou chcete kytici pořídit. Navštivte online květinářství a zvolte si vlastní styl vazby, barvu, velikost a složení.

 

SESTAVIT VLASTNÍ KYTICI ...