DOPORUČUJEME

České květiny - online květinářství  

 

ROZVOZ KVĚTIN

Přání k narozeninám

Ať život splní všechna Tvoje přání a všechny Tvoje naděje, ať štěstí, které málo k lidem chodí, se na Tebe usměje, ať nepoznáš bol ani klam, to vše Ti z celého srdíčka přeji k Tvým dnešním narozeninám.

Na Tvoje zdraví se dneska pije, do lesklých pohárků šampus se lije. Cinkají skleničky a chodí známí, tisknou Ti ruku, říkají přání. Vše nejlepší k narozeninám přeje ...

Štěstí v životě, život ve zdraví, zdraví v pořádku, pořádek v hlavě a hlavu v oblacích ... Vše nejlepší k narozeninám přeje ...

Oceán štěstí, moře lásky, řeku přátelství, potok sexu, vodopád zdraví, pramen touhy a jen kapičku zklamání Ti k narozeninám přeje...

Další přáníčka k narozeninám

TIP: Pošlete krásnou květinu se svým originálním přáníčkem

Přání k svátku

Srdíčko mi tiše buší, když mám Tobě k svátku přát, snad i Tvoje srdce tuší, kdo Tě to má tak moc rád

Tak ti přeji na tvůj svátek, stolek plný štamprdlátek. Užij si to, jak se patří, směj se za dva, chlastej za tři!!! Vše nejlepší přeje ...

Dnes máš svátek, a proto Ti chci přát, aby ses měl vždy čemu smát. Abys nikdy neměl důvod k smutku a smích ochránil Tě od zármutku. To a ještě více Ti přeje ...

Vše nejlepší k Tvému svátku a co nejméně mráčků a bouřek na nebi Tvého života Ti přeje ...

Běží bílý zajíček, nese kytku růžiček. Tomu, kdo dnes svátek slaví, přeje lásku, štěstí, zdraví.

Další přáníčka k svátku

Přání ke svatbě

Řiďte loďku štěstí svého do přístavu manželského, kormidlem směr udávejte, na vítr si pozor dejte, loď si držte v pořádku, rozmnožujte posádku.

Bohatství a krása je málo, časem zaniká a mizí. Kde upřímnost však panuje a láska čistá, ryzí, kde srdce srdci rozumí a duši sílu dává, jen tam se život společný, kvetoucím rájem stává.

Jak ty jemu, tak on Tobě, věrni buďte v každé době. Jeden druhého si važte, stále s láskou žít se snažte. Láska největší je dar, buďte navždy šťastný pár!

Láska není krása ani bohatství, ale harmonie dvou srdcí, která k sobě patří. Je to věčná píseň beze slov, v níž hlasů na tisíc zní tónem jediným a říká: "Sám nejsi nic."

Další přáníčka k svatbě

Přání na svátek Sv. Valentýna

Mezi námi je to nejkrásnější, co může být mezi mužem a ženou - láska. Přeji si, aby tomu bylo tak napořád. Krásného Valentýna.

Právě teď, když čteš toto přáníčko, na Tebe moc myslím. Vidím Tvou tvář, slyším Tvůj hlas, cítím dotyk Tvých dlaní... Nemůžu se dočkat, až se mé snění promění v báječné chvíle s Tebou. Krásného Valentýna.

Naše láska naplňuje můj život štěstím, dává mu smysl a já díky Tobě vím, jak je nádherné milovat. Přeji Ti krásného Valentýna.

Další přáníčka na svátek Sv. Valentýna

Přání ke dni maminek

Ať Ti tento den přinese stejně tolik štěstí a radosti, kolik lásky Ty sama rozdáváš svým nejbližším. Všechno nejlepší ke Dni matek!

Všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti ke Dni matek Ti přeje ...

Děkuji Ti za to, jaká jsi a přeji Ti nádherný Den matek.

Mami, je Den matek a tak odpočívej! Hlavně se nezabývej žádnými domácími pracemi! Jednoduše předstírej, že jsi Já!

Milá maminko, za Tvoji lásku a starostlivost, za čas věnovaný naší rodině, Ti právě dnes chceme poděkovat.

Další přáníčka ke dni maminek

Přání k vánocům

Krásné svátky vánoční, pěknou cestu půlnoční. Pod stromečkem dárků dosti, pozor však na rybí kosti. Na Silvestra pevný krok a pak šťastný Nový rok, Ti přeje...

Když k Tobě jednou v noci přijde pán s bílými vousy, v červeném kabátě a strčí Tě do pytle, neboj se. To jsem jen napsala Ježíškovi, že Tě chci pod stromeček.

Vůně jehličí, světla svíček a cukroví, to vše patří k Vánocům stejně jako sváteční atmosféra a vlídné slovo. Přeji Ti, ať jsou letošní Vánoce těmi nejkrásnějšími.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v Novém roce.

Další přáníčka k vánocům